River to Peaks Inn

2-stjernet hotel med Kabel- eller satellit-tv

2 stjerner
man. 31.8
-
tir. 1.9
2 gæster, 1 værelse
Udbyder
Udbyder for River to Peaks Inn
Udbyder for River to Peaks Inn
Udbyder for River to Peaks Inn
Om
Værelser
Faciliteter
Anmeldelser
Beliggenhed

Priser og tilbud på værelser på River to Peaks Inn

man. 31.8
-
tir. 1.9

Faciliteter på Hotel

  • Kabel- eller satellit-tv
  • Hårtørrer
  • Aircondition
  • Hiking

Medier og underholdning

  • Kabel- eller satellit-tv

Bad

  • Hårtørrer

Aktiviteter

  • Hiking

Basis

  • Aircondition

Anmeldelser af River to Peaks Inn

8,5
Meget god
226 verificerede bedømmelser
Fantastisk
108
Meget god
50
God
36
Okay
12
Rimelig
15
Middelmådig
3
Dårlig
2
Sortér efter:Seneste

Filtre

Alle filtre

Filtre

Brugerbedømmelse
Type rejsende
Årstid

Score efter udbyder

Oplysninger om værelsesbooking på River to Peaks Inn

Check-ind/Check-ud

Tjek ind når som helst efter 16:00; tjek ud når som helst inden 11:00

Afbestilling og forudbetaling

Regler for afbestilling og forudbetaling kan variere afhængigt af værelsestype og udbyder.

Ofte stillede spørgsmål

  • Har River to Peaks Inn en pool?

    Ifølge vores data har River to Peaks Inn ikke en pool, men hoteller renoverer ofte og udvider deres tilbud, og det er ikke altid, vi får besked. Det er derfor bedst at ringe til River to Peaks Inn på +1 403 593 1913.

  • Hvad er telefonnummeret til River to Peaks Inn?

    Hvis du har spørgsmål vedrørende River to Peaks Inn eller din reservation, så kan du ringe direkte til receptionen på +1 403 593 1913.

  • Hvad tid skal jeg tjekke ud på River to Peaks Inn?

    Udtjekning skal ske inden kl. 11:00. Planlæg din tid inden afgang i henhold hertil, så du undgår eventuelle gebyrer.

  • Hvor mange udbydere søger momondo på for hoteller i Golden?

    Fra august 2026 er der 268 udbydere at vælge mellem for hoteller i Golden.

  • Hvornår opdaterede momondo sidst priserne for hoteller i Golden?

    Priser for hoteller i Golden blev sidst opdateret i dag.

Interessante steder i nærheden af River to Peaks Inn

Seværdigheder i Golden, British Columbia – udvalgt af momondo
Beliggenhed: River to Peaks Inn, 420 River Glen Drive, Golden, BC V0A 1H0

Populære seværdigheder

  • Kicking Horse River0.9 km
  • Golden & District Museum1.5 km
  • Golden Golf Club3.8 km
  • Kicking Horse Mountain Resort5.3 km
  • Park Bridge8.6 km
  • Yoho National Park36.1 km
  • Glacier National Park37.2 km

momondos yndlingshoteller i Golden

Moberly Lodge

Golden, BC

9,4

1.876 kr.

Golden Village Lodge

1439 Lafontaine Road, Golden, BC

7,2
2 stjerner

762 kr.

Copper Horse Lodge

Golden, BC

8,8

986 kr.

Holiday Inn Express Golden-Kicking Horse By IHG

1120 14th Street North, Golden, BC

8,1
3 stjerner

954 kr.

Travelodge by Wyndham Golden Sportsman Lodge

1200-12th Street North, Golden, BC

7,3
2 stjerner

717 kr.

Spar penge, når du booker hotel med momondo

De bedste hoteltilbud

De bedste hoteltilbud

Se tilbud fra tusindvis af hoteller og overnatningssteder på ét sted.

Gratis afbestilling

Gratis afbestilling

Brug vores filter til at finde overnatningssteder med gratis afbestilling.

Millioner af anmeldelser

Millioner af anmeldelser

Tjek vurderinger fra millioner af ægte gæstevurderinger.

Prisagent

Prisagent

Vil du booke senere? til at holde øje med priserne.

En nemmere måde at holde styr på din rejse til Golden på

Vi gør det supernemt at planlægge, organisere og rejse sammen med venner eller familie. Trips er gratis – og kan bruges, uanset hvor du booker.

Få besked, når priserne falder

Daglige prisændringer i din indbakke – kun med prisagenter.
2 gæster, 1 værelse
man. 31.8
tir. 1.9

Find bedre resultater til dit ophold i Golden

Populære byer i Canada