Louloudis Boutique Hotel

3-stjernet hotel, Kun voksne

3 stjerner
tor. 17.9
-
fre. 18.9
2 gæster, 1 værelse
Tilbud fra
1.259 kr.
/Billigste pris per nat
Værelsestype
Udbyder
I alt pr. nat
Dobbeltværelse, ukendt sengetype
1.259 kr.
Deluxe-værelse, ukendt sengetype
1.349 kr.
Dobbeltværelse, ukendt sengetype
1.403 kr.
Om
Værelser
Faciliteter
Anmeldelser
Beliggenhed

About Louloudis Boutique Hotel, Thasos Town

Renlighed
9,0
Komfort
9,0
Beliggenhed
9,3
Serviceydelser
8,8
Ansatte
9,4
Valuta for pengerne
8,5
Louloudis Hotel ligger i en frodig olivenlund i Pachis-området og kan tilbyde værelser med balkon med havudsigt. Hotellet har swimmingpool, restaurant og gratis WiFi. De smagfuldt indrettede værelser på Louloudis Boutique Hotel har træmøbler. Værelserne har også aircondition, satellit-tv, mini-køleskab og værdiboks. Der er badeværelse med brusebad og hårtørrer. Der er liggestole og parasoller rundt om poolen samt en indbydende poolbar med udsigt over Det Ægæiske Hav. Swimmingpoolen har også spabad. Centrum af Thasos ligger 10 km fra Louloudis Hotel. Prinos Havn, hvorfra der er forbindelser til byen Kavala, ligger 7 km derfra. Der tilbydes gratis privat parkering på hotellet.

Louloudis Boutique Hotel room price & deals

tor. 17.9
-
fre. 18.9
Opholdstype
Bookinglink
Deluxe-værelse, ukendt sengetype
Deluxe-værelse, ukendt sengetype
Deluxe-værelse, ukendt sengetype
Dobbeltværelse, ukendt sengetype
Dobbeltværelse, ukendt sengetype
Dobbeltværelse, 1 x to enkeltsenge
Hvordan påvirker betaling til os sorteringen, og hvordan rangerer vi resultaterne?
Læs mere
*Total inkluderer estimerede lokale skatter og afgifter, der betales ved udcheckning.

Hotel Amenities & Facilities

  • Kun voksne
  • Udendørspool
  • Restaurant
  • Bar/lounge
  • Roomservice
  • Gratis wi-fi
  • Kaffemaskine
  • Gratis parkering
  • Fladskærms-tv
  • Kabel- eller satellit-tv

Louloudis Boutique Hotel Reviews

8,9
Meget god
352 verificerede bedømmelser
Fantastisk
228
Meget god
52
God
43
Okay
17
Rimelig
5
Middelmådig
4
Dårlig
3
Sortér efter:Seneste

Filtre

Alle filtre

Filtre

Brugerbedømmelse
Type rejsende
Årstid

Louloudis Boutique Hotel room booking info

Check-ind/Check-ud

Tjek ind når som helst efter 15:00; tjek ud når som helst inden 11:00

Afbestilling og forudbetaling

Regler for afbestilling og forudbetaling kan variere afhængigt af værelsestype og udbyder.

Licensnummer: 0155K013A0017500

Frequently asked questions

  • Hvor langt er Louloudis Boutique Hotel fra Kavála Megas Alexandros?

    Hvis der ikke er trafik burde den 13,8 km køretur mellem Kavála Megas Alexandros og Louloudis Boutique Hotel kun tage omkring 25 min.. Hvis dit hotel ligger i et storbyområde, kan rejsetiden være længere på grund af øget trafik.

  • Hvad er den bedste måde at komme til Louloudis Boutique Hotel fra Kavála Megas Alexandros?

    Et meget populært valg for rejsene, der bor på Louloudis Boutique Hotel er at tage en taxi eller sammenkørselsservice fra Kavála Megas Alexandros direkte til hotellet.

  • Er der mad tilgængelig hos Louloudis Boutique Hotel?

    Louloudis Boutique Hotel har restaurant på hotellet som både overnattene og besøgende kan benytte. Spørg efter åbningstider i receptionen eller ring til Louloudis Boutique Hotel på +30 259 305 8333. En af de nemmeste måder at få mad på for Thasos Town gæster, der bor i Louloudis Boutique Hotel, er at bestille roomservice, som er tilgængelig for alle hotellets gæster.

  • Har Louloudis Boutique Hotel en pool?

    Louloudis Boutique Hotel har en pool som hotellets gæster kan benytte. Vær opmærksom på at hoteller ofte har regler forbundet med brugen af poolen. momondo anbefaler derfor at du tjekker med receptionen før du hopper i poolen.

  • Hvad er telefonnummeret til Louloudis Boutique Hotel?

    For at få assistance fra en medarbejder hos Louloudis Boutique Hotel skal du ringe på +30 259 305 8333.

  • Er der Wi-Fi tilgængelig hos Louloudis Boutique Hotel?

    Ja, Louloudis Boutique Hotel har Wi-Fi tilgængelig for hotellets gæster.

  • Hvad tid skal jeg tjekke ud på Louloudis Boutique Hotel?

    Du kan planlægge at komme efter kl. 15:00 for at tjekke ind. Udtjekning er kl. 11:00. Vi råder dig til at underrette receptionen så tidligt som muligt, hvis du har særlige ønsker.

  • Hvor meget koster et værelse på Louloudis Boutique Hotel?

    1.387 kr./nat er en god gennemsnitspris lige nu, og nogle brugere har rapporteret om tilbud fra kun 644 kr./nat. Priserne kan dog ændre sig, afhængigt af hvornår på året du booker, den værelsestype, du foretrækker, osv. Udfyld formularen ovenfor for at få tilbud på din rejse.

  • Hvor mange udbydere søger momondo på for hoteller i Thasos Town?

    Fra september 2026 er der 346 udbydere at vælge mellem for hoteller i Thasos Town.

  • Hvornår opdaterede momondo sidst priserne for hoteller i Thasos Town?

    Priser for hoteller i Thasos Town opdateres dagligt.

Places of interest near Louloudis Boutique Hotel

Attractions in Thasos Town, Grækenland curated by momondo
Beliggenhed: Louloudis Boutique Hotel, Pachis, Thasos Town

Top landmarks

  • Port of Thasos6.1 km
  • Archaeological Museum of Thassos6.8 km
  • Agios Ioannis Church6.8 km
  • Ancient Agora of Thasos6.9 km
  • Ancient Theatre7.3 km

momondo’s favorite Thasos Town hotels

Alexandra Golden Boutique Hotel

Golden Beach, Chrisi Ammoudia, Thasos Town

9,5
5 stjerner

1.330 kr.

Makryammos

Makryammos, Thasos Town

8,8
5 stjerner

1.259 kr.

Ilio Mare Resort Hotel

Dassilio Prinou, Thasos Town

8,5
5 stjerner

623 kr.

Spar penge, når du booker hotel med momondo

De bedste hoteltilbud

De bedste hoteltilbud

Se tilbud fra tusindvis af hoteller og overnatningssteder på ét sted.

Gratis afbestilling

Gratis afbestilling

Brug vores filter til at finde overnatningssteder med gratis afbestilling.

Millioner af anmeldelser

Millioner af anmeldelser

Tjek vurderinger fra millioner af ægte gæstevurderinger.

Prisagent

Prisagent

Vil du booke senere? til at holde øje med priserne.

En nemmere måde at holde styr på din rejse til Thasos Town på

Vi gør det supernemt at planlægge, organisere og rejse sammen med venner eller familie. Trips er gratis – og kan bruges, uanset hvor du booker.

Få besked, når priserne falder

Daglige prisændringer i din indbakke – kun med prisagenter.
2 gæster, 1 værelse
tor. 17.9
fre. 18.9

Find bedre resultater til dit ophold i Thasos Town

Populære byer i Grækenland