Lemazone Inn

Feriebolig med Gratis wi-fi

4 stjerner
8,5
Meget god
baseret på 863 anmeldelser
863 verificerede bedømmelser
man. 28.9
-
tir. 29.9
2 gæster, 1 værelse
Tilbud fra
260 kr.
/Billigste pris per nat
Værelsestype
Udbyder
I alt pr. nat
Deluxe-værelse, ukendt sengetype
260 kr.
Deluxe-værelse, ukendt sengetype
363 kr.
Om
Værelser
Faciliteter
Anmeldelser
Beliggenhed

About Lemazone Inn, Mirissa

Renlighed
8,7
Komfort
8,7
Beliggenhed
9,5
Serviceydelser
8,3
Ansatte
9,2
Valuta for pengerne
8,6
Lemazone Inn, som har en strategisk beliggenhed i Mirissa South, byder på hyggelige og komfortable ferieboliger samt gratis WiFi på fællesområderne. Receptionen er døgnåben, og der tilbydes gratis parkering på selve ejendommen. Ejendommen ligger kun 750 m fra Mirissa Busstation og 2,9 km fra Mirissa Station. Bandaranaike Internationale Lufthavn ligger ca. 181 km derfra. Samtlige værelser har egen terrasse, aircondition, klinkegulv, tøjstativ, satellit-tv, te- og kaffefaciliteter samt eget badeværelse med bruser og håndklæder. Personalet på Lemazone Inn hjælper gerne med at arrangere diverse fritidsaktiviteter, såsom snorkling, kanosejlads, windsurfing og dykning. Der tilbydes desuden bagageopbevaring, tøjvask og spa-behandlinger. Lufthavnstransport tilbydes mod tillægsgebyr. Hotellets restaurant serverer et velsmagende udvalg af egnsretter. Særlige diætretter tilbydes efter anmodning, og roomservice kan bestilles.

Lemazone Inn room price & deals

man. 28.9
-
tir. 29.9
Opholdstype
Bookinglink
Deluxe-værelse, ukendt sengetype
Deluxe-værelse, ukendt sengetype
Hvordan påvirker betaling til os sorteringen, og hvordan rangerer vi resultaterne?
Læs mere
*Total inkluderer estimerede lokale skatter og afgifter, der betales ved udcheckning.

Bed & Breakfast Amenities & Facilities

  • Gratis wi-fi
  • Eget badeværelse
  • Terrasse/gårdhave
  • Balkon
  • Aircondition
  • Fladskærms-tv
  • Fjernsyn
  • Internet
  • Spa
  • Tøjvask

Lemazone Inn Reviews

8,5
Meget god
863 verificerede bedømmelser
Fantastisk
509
Meget god
184
God
106
Okay
39
Rimelig
12
Middelmådig
5
Dårlig
8
Sortér efter:Seneste

Filtre

Alle filtre

Filtre

Brugerbedømmelse
Type rejsende
Årstid

Score efter udbyder

Lemazone Inn room booking info

Check-ind/Check-ud

Tjek ind når som helst efter 13:30; tjek ud når som helst inden 11:00

Afbestilling og forudbetaling

Regler for afbestilling og forudbetaling kan variere afhængigt af værelsestype og udbyder.

Frequently asked questions

  • Er der mad tilgængelig hos Lemazone Inn?

    Hvis du bor hos Lemazone Inn, er du meget velkommen til at bestille mad gennem hotellets room service menu.

  • Har Lemazone Inn en pool?

    Ifølge vores data har Lemazone Inn ikke en pool, men hoteller renoverer ofte og udvider deres tilbud, og det er ikke altid, vi får besked. Det er derfor bedst at ringe til Lemazone Inn på +94 715 488 126.

  • Hvad er telefonnummeret til Lemazone Inn?

    Hvis du har spørgsmål vedrørende Lemazone Inn eller din reservation, så kan du ringe direkte til receptionen på +94 715 488 126.

  • Er der Wi-Fi tilgængelig hos Lemazone Inn?

    Ja, Lemazone Inn har Wi-Fi tilgængelig for hotellets gæster.

  • Hvad tid skal jeg tjekke ud på Lemazone Inn?

    Udtjekning på Lemazone Inn er kl. 11:00. Sen udtjekning kan være muligt ved henvendelse til receptionen.

  • Hvor meget koster et værelse på Lemazone Inn?

    309 kr./nat er en god gennemsnitspris lige nu, og nogle brugere har rapporteret om tilbud fra kun 260 kr./nat. Priserne kan dog ændre sig, afhængigt af hvornår på året du booker, den værelsestype, du foretrækker, osv. Udfyld formularen ovenfor for at få tilbud på din rejse.

  • Er der vaskeservice på Lemazone Inn?

    Ja, der er. Kontakt Lemazone Inn, Mirissa, for at få flere oplysninger om alle vaskeservicer. Strygeudstyr, f.eks. strygebræt og strygejern, er også tilgængeligt.

  • Hvor mange udbydere søger momondo på for hoteller i Mirissa?

    Der er 1.002 udbydere for hoteller i Mirissa fra september 2026.

  • Hvornår opdaterede momondo sidst priserne for hoteller i Mirissa?

    Priser for hoteller i Mirissa opdateres hver dag.

momondo’s favorite Mirissa hotels

Sea World Boutique Hotel

Matara Road, Bandaramulla, Mirissa

8,5
3 stjerner

482 kr.

Paradise Beach Club

140, Ven. Gunasiri Mahimi Mawatha, Mirissa

8,0
3 stjerner

846 kr.

Edelweiss Resort

Kalugalluwawattha, Mirissa

8,4
3 stjerner

325 kr.

Lantern Boutique Hotel by Reveal

53 A, Galle Road, Kaburugamuwa., Mirissa

9,1
5 stjerner

1.861 kr.

Spar penge, når du booker hotel med momondo

De bedste hoteltilbud

De bedste hoteltilbud

Se tilbud fra tusindvis af hoteller og overnatningssteder på ét sted.

Gratis afbestilling

Gratis afbestilling

Brug vores filter til at finde overnatningssteder med gratis afbestilling.

Millioner af anmeldelser

Millioner af anmeldelser

Tjek vurderinger fra millioner af ægte gæstevurderinger.

Prisagent

Prisagent

Vil du booke senere? til at holde øje med priserne.

En nemmere måde at holde styr på din rejse til Mirissa på

Vi gør det supernemt at planlægge, organisere og rejse sammen med venner eller familie. Trips er gratis – og kan bruges, uanset hvor du booker.

Få besked, når priserne falder

Daglige prisændringer i din indbakke – kun med prisagenter.
2 gæster, 1 værelse
man. 28.9
tir. 29.9

Find bedre resultater til dit ophold i Mirissa

Populære byer i Sri Lanka