Biler i Lille | 93 kr. - 228 kr. | |
---|---|---|
Alle biltyper | 93 kr. - 510 kr. |
Det bedste tidspunkt at leje en Lille bil fra INTERRENT i Köln, Nordrhein-Westfalen er i september når priserne er 93 kr. per dag i gennemsnit. 93 kr. per dag er 42% lavere end den gennemsnitlige årspris på 160 kr. for en INTERRENT Lille udlejningsbil i Köln. Mens september nok er den billigste måned at leje en Lille bil fra INTERRENT i Köln, er oktober den dyreste. Du kan dog stadig være heldig at finde gode tilbud i oktober på Lille udlejningsbiler fra INTERRENT alt efter hvilken dag du booker.
INTERRENT
Rengøring
Comfort
Samlet
Afhentning/aflevering
Value
INTERRENT ønsker at deres kunder og personale i Köln skal føle sig sikre under COVID-19. Som resultat heraf, har INTERRENT indført strikse udvidede rengøringsmetoder i alle deres biludlejningslokationer i Köln. Disse sikkerhedsforanstaltninger inkluderer desinfektion af berøringsflader som dørhåndtag, rat og instrumentbræt.
82 kr. per dag i Köln er den billigste pris for en udlejningsbil fra INTERRENT i februar. Du vil dog opdage, at gennemsnitsprisen for en udlejningsbil fra INTERRENT er tættere på 208 kr. per dag i februar, eller 1.453 kr. i gennemsnit for en uge. Disse priser er alle baseret på priser fra sidste februar, så du kan være heldig at finde et endnu bedre tilbud i år.
Ja, INTERRENT har 1 lokation i Lufthavn: Köln/Bonn som som er beliggende på Mietwagenzentrum.