Generelt
Service og bekvemmelighed
Restauranter
Basis
Bad
Køkken
Tilgængelighed
Parkering og transport
Medier og underholdning
Vaskeri
Soveværelse
Spa
Udendørs
Arbejdsområde
Sundhed og sikkerhed
Familievenligt
Fitness
Tjek ind når som helst efter 14:00; tjek ud når som helst inden 12:00
Regler for afbestilling og forudbetaling kan variere afhængigt af værelsestype og udbyder.
Envoy Hotel er 147 kr. billigere end et 4 stjernet hotel i gennemsnittet koster i Beograd. Du kan normalvis finde en pris på 660 kr. for et ophold hos Envoy Hotel.
Envoy Hotel er 11,8 km fra Beograd Nikola Tesla. Du kan typisk forvente at det tager 21min at køre fra Envoy Hotel til Beograd Nikola Tesla. Det kan være en idé at tjekke tendenser i trafikken omkring dit hotel, hvis du vil være sikker på at spare tid.
Envoy Hotel giver gæster mulighed for at parkere ved hotellet. Med det i tankerne, kan den mest effektive måde, ikke blot at komme fra Beograd Nikola Tesla til hotellet men også rundt i Beograd under dit ophold, være at leje en bil. Biludlejning i Beograd koster i gennemsnit 42 kr./dag. Hvis du leder efter den nemmeste vej fra Beograd Nikola Tesla til Envoy Hotel, så overvej at få fat i en taxi eller en sammenkørselsservice som kan få dig til hotellet, men også rundt i byen under dit besøg.
Ja, Envoy Hotel har en restaurant med både mulighed for bordservering eller mad-ud-af-huset. Der er også mange andre muligheder for god mad i Beograd for dem, der er på udkig efter noget andet. Hvis du bor hos Envoy Hotel, er du meget velkommen til at bestille mad gennem hotellets room service menu.
Ifølge vores data har Envoy Hotel ikke en pool, men hoteller renoverer ofte og udvider deres tilbud, og det er ikke altid, vi får besked. Det er derfor bedst at ringe til Envoy Hotel på +381 114 144 646.
Hvis du har spørgsmål vedrørende dit ophold hos Envoy Hotel, kan du ringe til receptionen på +381 114 144 646.
Ja, Envoy Hotel har Wi-Fi tilgængelig for hotellets gæster.
Der er et fitnesscenter tilgængelig for gæster på hotel Envoy Hotel. De fleste gange er der ikke døgnåbent i fitnesscentrer på hoteller, så det kan være en god idé at dobbelttjekke åbningstiderne.
På Envoy Hotel er udtjekning senest kl. 12:00. Indtjekning kan være muligt fra kl. 14:00. Eventuelle særanmodninger skal aftales med receptionen.
1.036 kr./nat er en god gennemsnitspris lige nu, og nogle brugere har rapporteret om tilbud fra kun 580 kr./nat. Priserne kan dog ændre sig, afhængigt af hvornår på året du booker, den værelsestype, du foretrækker, osv. Udfyld formularen ovenfor for at få tilbud på din rejse.
Ja, du kan vaske tøj på Envoy Hotel.
Antallet af udbydere for hoteller i Beograd er 5.728 fra januar 2025.
Priser for hoteller i Beograd opdateres dagligt.
Beliggenhed: Envoy Hotel, Cika Ljubina 13, Belgrade 11000