Oyado Honjin

3 stjerner
tir. 1.9
-
ons. 2.9
2 gæster, 1 værelse
Udbyder
Udbyder for Oyado Honjin
Udbyder for Oyado Honjin
Udbyder for Oyado Honjin
Om
Værelser
Anmeldelser
Beliggenhed

Oyado Honjin room price & deals

tir. 1.9
-
ons. 2.9

Oyado Honjin Reviews

7,8
God
76 verificerede bedømmelser
Fantastisk
18
Meget god
21
God
20
Okay
5
Rimelig
5
Middelmådig
6
Dårlig
1
Sortér efter:Seneste

Filtre

Alle filtre

Filtre

Brugerbedømmelse
Type rejsende
Årstid

Oyado Honjin room booking info

Check-ind/Check-ud

Tjek ind når som helst efter 15:00; tjek ud når som helst inden 10:00

Afbestilling og forudbetaling

Regler for afbestilling og forudbetaling kan variere afhængigt af værelsestype og udbyder.

Frequently asked questions

  • Har Oyado Honjin en pool?

    Desværre kan vi ikke se ud fra vores data om der er en pool hos Oyado Honjin. Vi anbefaler at ringe til hotellet for at få det afklaret. Telefonnummeret til Oyado Honjin er +81 257 892 012.

  • Hvad er telefonnummeret til Oyado Honjin?

    For at få assistance fra en medarbejder hos Oyado Honjin skal du ringe på +81 257 892 012.

  • Hvad tid skal jeg tjekke ud på Oyado Honjin?

    På Oyado Honjin er udtjekning senest kl. 10:00. Indtjekning kan være muligt fra kl. 15:00. Eventuelle særanmodninger skal aftales med receptionen.

  • Hvor mange udbydere søger momondo på for hoteller i Yuzawa?

    Der er 288 udbydere for hoteller i Yuzawa fra august 2026.

  • Hvornår opdaterede momondo sidst priserne for hoteller i Yuzawa?

    Priser for hoteller i Yuzawa opdateres dagligt.

Places of interest near Oyado Honjin

Attractions in Yuzawa, Japan curated by momondo
Beliggenhed: Oyado Honjin, 378 Mikuni, Yuzawa 949-6212

Top landmarks

  • Naeba Ski Resort2.6 km
  • Kagura Tashiro Ski Resort6.7 km
  • Futai Dam6.7 km
  • Mount Naeba11.4 km
  • Kagura Ski Resort11.9 km
  • Mount Tanigawa13.1 km
  • Echigo-Nakazato Station14.4 km
  • Naspa Ski Garden15.5 km
  • Iwappara-Skiing Ground Station15.7 km
  • Yuzawa Highland Alpine Garden16.5 km
  • Echigo-Yuzawa Train Station16.5 km
  • Ponshukan16.6 km

momondo’s favorite Yuzawa hotels

Yuzawa Ski House

498-1 Yuzawa, Yuzawa

8,5
2 stjerner

897 kr.

Shosenkaku Kagetsu

318-5 Yuzawa, Yuzawa-machi, Yuzawa

9,4
4 stjerner

980 kr.

Hotel Futaba

419 Yuzawa, Minamiuonuma-Gun, Yuzawa

8,8
4 stjerner

993 kr.

Spar penge, når du booker hotel med momondo

De bedste hoteltilbud

De bedste hoteltilbud

Se tilbud fra tusindvis af hoteller og overnatningssteder på ét sted.

Gratis afbestilling

Gratis afbestilling

Brug vores filter til at finde overnatningssteder med gratis afbestilling.

Millioner af anmeldelser

Millioner af anmeldelser

Tjek vurderinger fra millioner af ægte gæstevurderinger.

Prisagent

Prisagent

Vil du booke senere? til at holde øje med priserne.

En nemmere måde at holde styr på din rejse til Yuzawa på

Vi gør det supernemt at planlægge, organisere og rejse sammen med venner eller familie. Trips er gratis – og kan bruges, uanset hvor du booker.

Få besked, når priserne falder

Daglige prisændringer i din indbakke – kun med prisagenter.
2 gæster, 1 værelse
tir. 1.9
ons. 2.9

Find bedre resultater til dit ophold i Yuzawa

Populære byer i Japan