Numa Amsterdam Oosterpark

Feriebolig med Køkken

Vurderet til klasse 0
søn. 9.8
-
man. 10.8
2 gæster, 1 værelse
Tilbud fra
1.234 kr.
/Billigste pris per nat
Værelsestype
Udbyder
I alt pr. nat
Dobbeltværelse, 1 x to enkeltsenge
1.234 kr.
Om
Værelser
Faciliteter
Anmeldelser
Beliggenhed

Om Numa Amsterdam Oosterpark, Amsterdam

Renlighed
8,1
Komfort
8,4
Beliggenhed
8,3
Serviceydelser
7,8
Ansatte
7,9
Valuta for pengerne
7,5
Overnatningsstedet er røgfrit og har gratis Wi-Fi på fællesarealer. Hver lejlighed har køkken med køleskab, kogeplade, mikrobølgeovn og opvaskemaskine. Gæster kan desuden nyde godt af faciliteter såsom gratis Wi-Fi, premium-sengetøj og et fladskærms-tv med kabelkanaler. Ugentlig rengøring er til rådighed. Numa | Amsterdam Oosterpark har 11 værelser med pengeskab og gratis mineralvand. Sengene har linned af premium-sengetøj. Dette lejlighedshotel med 3,5 stjerner har værelser med køkken, der er udstyret med køleskab, kogeplade, mikrobølgeovn og køkkentøj/tallerkener/redskaber. Badeværelserne omfatter badekar eller bruser, designertoiletartikler, gratis toiletartikler og hårtørrer. Dette lejlighedshotel i Amsterdam har gratis trådløs internetforbindelse med en hastighed på 25+ Mbit/s. 32-tommers fladskærms-tv med kabelkanalerkanaler. Værelserne kan desuden have kaffe-/temaskine og strygejern/strygebræt. Rengøring tilbydes ugentligt.

Priser og tilbud på værelser på Numa Amsterdam Oosterpark

søn. 9.8
-
man. 10.8
Opholdstype
Bookinglink
Dobbeltværelse, 1 x to enkeltsenge
Hvordan påvirker betaling til os sorteringen, og hvordan rangerer vi resultaterne?
Læs mere
*Total inkluderer estimerede lokale skatter og afgifter, der betales ved udcheckning.

Faciliteter på Lejlighed

  • Køkken
  • Kaffemaskine
  • Sengetøj
  • Håndklæder
  • Fladskærms-tv
  • Fjernsyn
  • Gratis toiletartikler
  • Internet
  • Parkering
  • Hårtørrer

Køkken

  • Vinglas
  • Elkedel
  • Opvaskemaskine
  • Ovn
  • Mikroovn
  • Køkkenudstyr
  • Kogeplader
  • Te-/kaffemaskine
  • Keddel
  • Køleskab
  • Kaffemaskine
  • Spiseområde
  • Køkken

Basis

  • Gratis wi-fi
  • Internet
  • Sengetøj
  • Håndklæder
  • Brandslukkere
  • Gratis toiletartikler
  • Shampoo
  • Røgalarmer
  • Opvarmning
  • Bodyshampoo
  • Skraldespande
  • Balsam

Bad

  • Bruser
  • Badekar
  • Hårtørrer
  • Toilet
  • Toiletpapir
  • Eget badeværelse

Generelt

  • Familieværelser
  • Siddeområde
  • Træ- eller parketgulv
  • Sovesofa
  • Lydsikrede værelser

Tilgængelighed

  • Ingen rygning
  • Fjerfri pude
  • Øverste etager tilgængelige med trapper

Service og bekvemmelighed

  • Sikkerhedsboks
  • Hurtig check-out
  • Vandflaske

Medier og underholdning

  • Fladskærms-tv
  • Fjernsyn

Parkering og transport

  • Parkering

Vaskeri

  • Strygejern og strygebræt

Soveværelse

  • Garderobe eller skab

Restauranter

  • Spisebord

Sundhed og sikkerhed

  • Overvågningskameraer uden for boligen

Familievenligt

  • Tremmeseng tilgængelig

Anmeldelser af Numa Amsterdam Oosterpark

8,0
Meget god889 verificerede bedømmelser

Oplysninger om værelsesbooking på Numa Amsterdam Oosterpark

Check-ind/Check-ud

Tjek ind når som helst efter 15:00; tjek ud når som helst inden 11:00

Afbestilling og forudbetaling

Regler for afbestilling og forudbetaling kan variere afhængigt af værelsestype og udbyder.

Ofte stillede spørgsmål

  • Hvor langt er Numa Amsterdam Oosterpark fra Amsterdam Schiphol?

    Afstanden fra Amsterdam Schiphol til Numa Amsterdam Oosterpark og omvendt er 12,3 km og den samlede kørsel er på omkring 22 min.. Rejsetiden varierer afhængig af tidspunkt og trafik.

  • Hvad er den bedste måde at komme til Numa Amsterdam Oosterpark fra Amsterdam Schiphol?

    Numa Amsterdam Oosterpark giver gæster mulighed for at parkere ved hotellet. Med det i tankerne, kan den mest effektive måde, ikke blot at komme fra Amsterdam Schiphol til hotellet men også rundt i Amsterdam under dit ophold, være at leje en bil. Biludlejning i Amsterdam koster i gennemsnit 218 kr./dag. Et meget populært valg for rejsene, der bor på Numa Amsterdam Oosterpark er at tage en taxi eller sammenkørselsservice fra Amsterdam Schiphol direkte til hotellet.

  • Hvor tæt er Numa Amsterdam Oosterpark på Amsterdam centrum?

    Bydelen nærmest Numa Amsterdam Oosterpark er Amsterdam, hvilket er 2,6 km væk fra hotellet. Der kan du finde Theater Carré, som er en populær seværdighed i området.

  • Er der Wi-Fi tilgængelig hos Numa Amsterdam Oosterpark?

    Ja, Numa Amsterdam Oosterpark har Wi-Fi tilgængelig for hotellets gæster.

  • Hvad tid skal jeg tjekke ud på Numa Amsterdam Oosterpark?

    11:00 er tidpunktet for at tjekke ud på Numa Amsterdam Oosterpark. Sen udtjekning kan være muligt, men afhænger af hotellet.

  • Hvor meget koster et værelse på Numa Amsterdam Oosterpark?

    De billigste tilbud, der er fundet, starter fra kun 805 kr. pr. nat. Gennemsnitsprisen for værelser på Numa Amsterdam Oosterpark ligger i øjeblikket på ca. 2.157 kr./nat. Indtast dine datoer i formularen ovenfor for at se mere.

  • Hvor stor er afstanden fra Numa Amsterdam Oosterpark, Amsterdam, til Paradiso?

  • Ligger Theater Carré, Amsterdam, tæt på Numa Amsterdam Oosterpark?

  • Hvor mange udbydere søger momondo på for hoteller i Amsterdam?

    Antallet af udbydere for hoteller i Amsterdam er 2.382 fra august 2026.

  • Hvornår opdaterede momondo sidst priserne for hoteller i Amsterdam?

    Priser for hoteller i Amsterdam opdateres hver dag.

Interessante steder i nærheden af Numa Amsterdam Oosterpark

Seværdigheder i Amsterdam, Holland – udvalgt af momondo

Beliggenhed: Numa Amsterdam Oosterpark, 1093 JC Amsterdam, Noord-Holland

Populære seværdigheder

Hermitage Amsterdam1,7 km
Rembrandt-museet2,0 km
Det Kongelige Palads2,8 km
Rijksmuseum2,8 km
Leidseplein3,0 km

momondos yndlingshoteller i Amsterdam

Westcord Fashion Hotel Amsterdam

Hendrikje Stoffelsstraat 1, Amsterdam, Noord-Holland

8,6
4 stjerner

773 kr.

Postillion Hotel Amsterdam

Paul Van Vlissingenstraat 9-11, Amsterdam, Noord-Holland

8,5
4 stjerner

639 kr.

Meininger Hotel Amsterdam City West

Orlyplein 1-67, Amsterdam, Noord-Holland

8,0
3 stjerner

611 kr.

Hotel Artemis Amsterdam

John M. Keynesplein 2, Amsterdam, Noord-Holland

8,1
4 stjerner

533 kr.

Holiday Inn Express Amsterdam - North Riverside By IHG

Motorkade 1, Amsterdam, Noord-Holland

8,2
3 stjerner

817 kr.

Ozo Hotels Arena Amsterdam

Karspeldreef 2, Amsterdam, Noord-Holland

7,4
4 stjerner

498 kr.

Citiez Hotel Amsterdam

Osdorpplein 372A, Amsterdam, Noord-Holland

8,2
3 stjerner

557 kr.

Mercure Amsterdam City Hotel

Joan Muyskenweg 10, Amsterdam, Noord-Holland

8,5
4 stjerner

802 kr.

ibis Amsterdam Centre

Stationsplein 49, Amsterdam, Noord-Holland

7,8
3 stjerner

1.080 kr.

Overnatning i nærheden af Amsterdam

Amsterdam-Oost

Vis mere

Volkshotel

Wibautstraat 150, Amsterdam, Noord-Holland

8,7
3 stjerner

527 kr.

Se hoteltilbud

Hotel V Fizeaustraat

Fizeaustraat 2, Amsterdam, Noord-Holland

8,9
4 stjerner

774 kr.

Se hoteltilbud

Hotel Arena

's-Gravesandestraat 55, Amsterdam, Noord-Holland

8,4
4 stjerner

1.065 kr.

Se hoteltilbud

Hotel Casa Amsterdam

Eerste Ringdijkstraat 4, Amsterdam, Noord-Holland

8,9
3 stjerner

819 kr.

Se hoteltilbud

Meininger Hotel Amsterdam Amstel

6 Julianaplein, Amsterdam, Noord-Holland

8,2
3 stjerner

674 kr.

Se hoteltilbud

The Social Hub Amsterdam City

Wibautstraat 129, Amsterdam, Noord-Holland

8,7
4 stjerner

922 kr.

Se hoteltilbud

Generator Amsterdam

Mauritskade 57, Amsterdam, Noord-Holland

7,8
2 stjerner

837 kr.

Se hoteltilbud

Hotel V Oosterpark

Linnaeusstraat 2C, Amsterdam, Noord-Holland

8,8
4 stjerner

1.010 kr.

Se hoteltilbud

Chasse Residency Hotel

56-58 James Wattstraat, Amsterdam, Noord-Holland

8,8
4 stjerner

791 kr.

Se hoteltilbud

Amsterdam Nieuw-West

Vis mere

Xo Hotels Blue Square

Slotermeerlaan 80, Amsterdam, Noord-Holland

8,0
3 stjerner

513 kr.

Se hoteltilbud

Westcord Fashion Hotel Amsterdam

Hendrikje Stoffelsstraat 1, Amsterdam, Noord-Holland

8,6
4 stjerner

773 kr.

Se hoteltilbud

Mercure Hotel Amsterdam West

Oude Haagseweg 20, Amsterdam, Noord-Holland

7,4
4 stjerner

665 kr.

Se hoteltilbud

Hotel Artemis Amsterdam

John M. Keynesplein 2, Amsterdam, Noord-Holland

8,1
4 stjerner

533 kr.

Se hoteltilbud

Leonardo Hotel Amsterdam Rembrandtpark

Staalmeesterslaan 410, Amsterdam, Noord-Holland

8,3
4 stjerner

783 kr.

Se hoteltilbud

Xo Hotels Couture

Delflandlaan 15, Amsterdam, Noord-Holland

8,7
4 stjerner

661 kr.

Se hoteltilbud

Citiez Hotel Amsterdam

Osdorpplein 372A, Amsterdam, Noord-Holland

8,2
3 stjerner

557 kr.

Se hoteltilbud

Corendon Amsterdam New-West, a Tribute Portfolio Hotel

Aletta Jacobslaan 7, Amsterdam, Noord-Holland

8,4
4 stjerner

688 kr.

Se hoteltilbud

Best Western Amsterdam

Voorburgstraat 250, Amsterdam, Noord-Holland

7,8
3 stjerner

590 kr.

Se hoteltilbud

Spar penge, når du booker hotel med momondo

De bedste hoteltilbud

De bedste hoteltilbud

Se tilbud fra tusindvis af hoteller og overnatningssteder på ét sted.

Gratis afbestilling

Gratis afbestilling

Brug vores filter til at finde overnatningssteder med gratis afbestilling.

Millioner af anmeldelser

Millioner af anmeldelser

Tjek vurderinger fra millioner af ægte gæstevurderinger.

Prisagent

Prisagent

Vil du booke senere? til at holde øje med priserne.

En nemmere måde at holde styr på din rejse til Amsterdam på

Vi gør det supernemt at planlægge, organisere og rejse sammen med venner eller familie. Trips er gratis – og kan bruges, uanset hvor du booker.

Få besked, når priserne falder

Daglige prisændringer i din indbakke – kun med prisagenter.
2 gæster, 1 værelse
søn. 9.8
man. 10.8

Find bedre resultater til dit ophold i Amsterdam

Populære byer i Holland