Abbotsbury Tea Rooms

Feriebolig med Gratis wi-fi

3 stjerner
tor. 3.9
-
fre. 4.9
2 gæster, 1 værelse
Udbyder
Udbyder for Abbotsbury Tea Rooms
Udbyder for Abbotsbury Tea Rooms
Udbyder for Abbotsbury Tea Rooms
Om
Værelser
Faciliteter
Anmeldelser
Beliggenhed

Abbotsbury Tea Rooms room price & deals

tor. 3.9
-
fre. 4.9

Bed & Breakfast Amenities & Facilities

  • Gratis wi-fi
  • Hårtørrer
  • Bagageopbevaring

Bad

  • Hårtørrer

Generelt

  • Bagageopbevaring

Basis

  • Gratis wi-fi

Abbotsbury Tea Rooms Reviews

9,1
Fantastisk247 verificerede bedømmelser
9,1Familier
9,1Par
8,8Solorejsende
9,2Venner

Abbotsbury Tea Rooms room booking info

Check-ind/Check-ud

Tjek ind når som helst efter 15:00; tjek ud når som helst inden 10:00

Afbestilling og forudbetaling

Regler for afbestilling og forudbetaling kan variere afhængigt af værelsestype og udbyder.

Frequently asked questions

  • Hvor langt er Abbotsbury Tea Rooms fra Bournemouth?

    Der er 54,7 km mellem Bournemouth og Abbotsbury Tea Rooms. Turen til og fra lufthavnen burde tage omkring 1 t. 42 min., alt afhængig af trafikken. Det kan tage længere på højt trafikerede tider - særligt i byområderne.

  • Hvad er den bedste måde at komme til Abbotsbury Tea Rooms fra Bournemouth?

    Et meget populært valg for rejsene, der bor på Abbotsbury Tea Rooms er at tage en taxi eller sammenkørselsservice fra Bournemouth direkte til hotellet.

  • Har Abbotsbury Tea Rooms en pool?

    Desværre kan vi ikke se ud fra vores data om der er en pool hos Abbotsbury Tea Rooms. Vi anbefaler at ringe til hotellet for at få det afklaret. Telefonnummeret til Abbotsbury Tea Rooms er +44 130 587 1757.

  • Hvad er telefonnummeret til Abbotsbury Tea Rooms?

    For spørgsmål angående hotellet eller dit ophold hos Abbotsbury Tea Rooms, ring på +44 130 587 1757.

  • Er der Wi-Fi tilgængelig hos Abbotsbury Tea Rooms?

    Ja, Abbotsbury Tea Rooms har Wi-Fi tilgængelig for hotellets gæster.

  • Hvad tid skal jeg tjekke ud på Abbotsbury Tea Rooms?

    Udtjekning på Abbotsbury Tea Rooms er kl. 10:00. Sen udtjekning kan være muligt ved henvendelse til receptionen.

  • Hvor mange udbydere søger momondo på for hoteller i Weymouth?

    Antallet af udbydere for hoteller i Weymouth er 1.139 fra august 2026.

  • Hvornår opdaterede momondo sidst priserne for hoteller i Weymouth?

    Priser for hoteller i Weymouth opdateres dagligt.

Places of interest near Abbotsbury Tea Rooms

Attractions in Weymouth, England curated by momondo

Beliggenhed: Abbotsbury Tea Rooms, 26 Rodden Row, Weymouth, DT3 4JL

Populære seværdigheder

St. Catherine's Chapel0,6 km
Abbotsbury Sub-Tropical Gardens1,4 km
Weymouth Lystbådehavn11,7 km
Sea Life Park11,8 km
Deep Sea Adventure12,2 km
Hardy Monument4,2 km
Bob Lucas Stadium9,5 km

momondo’s favorite Weymouth hotels

Clifton Hotel

6 Queen Street, Weymouth

8,3
3 stjerner

750 kr.

Acqua Beach Weymouth

131 The Esplanade, Weymouth

9,4
3 stjerner

1.064 kr.

Alexandra Hotel

27-28 The Esplanade, Weymouth

8,3
3 stjerner

744 kr.

Birch House B&B

31 Icen Road, Weymouth

9,3
5 stjerner

724 kr.

Spar penge, når du booker hotel med momondo

De bedste hoteltilbud

De bedste hoteltilbud

Se tilbud fra tusindvis af hoteller og overnatningssteder på ét sted.

Gratis afbestilling

Gratis afbestilling

Brug vores filter til at finde overnatningssteder med gratis afbestilling.

Millioner af anmeldelser

Millioner af anmeldelser

Tjek vurderinger fra millioner af ægte gæstevurderinger.

Prisagent

Prisagent

Vil du booke senere? til at holde øje med priserne.

En nemmere måde at holde styr på din rejse til Weymouth på

Vi gør det supernemt at planlægge, organisere og rejse sammen med venner eller familie. Trips er gratis – og kan bruges, uanset hvor du booker.

Få besked, når priserne falder

Daglige prisændringer i din indbakke – kun med prisagenter.
2 gæster, 1 værelse
tor. 3.9
fre. 4.9

Find bedre resultater til dit ophold i Weymouth

Populære byer i Storbritannien