3-stjernet hotel med Restaurant
Viaduktvej 28, 5500 Middelfart, South Denmark
+45 6343 6363baseret på 2.448 anmeldelser
pr. nat
Er det virkelig det billigste hotel?
Vi søger på større bookingsites og blandt individuelle hoteller, så du kan sammenligne de bedste tilbud på værelser på Milling Hotel Park.
Service og bekvemmelighed
Basis
Restauranter
Tilgængelighed
Bad
Aktiviteter
Generelt
Medier og underholdning
Soveværelse
Arbejdsområde
Sundhed og sikkerhed
Udendørs
Vaskeri
Familievenligt
Parkering og transport
Beliggenhed: Milling Hotel Park, Viaduktvej 28, 5500 Middelfart, South Denmark
Tjek ind når som helst efter 14:00; tjek ud når som helst inden 11:00
Regler for afbestilling og forudbetaling kan variere afhængigt af værelsestype og udbyder.
I Middelfart, koster 3-stjernede hoteller gennemsnitlig 875 kr.. Milling Hotel Park er 179 kr. billigere end gennemsnittet i byen til kun 696 kr./nat.
Hvis der ikke er trafik burde den 45,4 km køretur mellem Billund og Milling Hotel Park kun tage omkring 1h 24min. Hvis dit hotel ligger i et storbyområde, kan rejsetiden være længere på grund af øget trafik.
Hvis du leder efter den nemmeste vej fra Billund til Milling Hotel Park, så overvej at få fat i en taxi eller en sammenkørselsservice som kan få dig til hotellet, men også rundt i byen under dit besøg.
Du må gerne tage din hund med, når du er en gæst på Milling Hotel Park.
Der er en restaurant i Milling Hotel Park som kan benyttes af gæster på hotellet. Man kan spise der eller tage maden med sig. Ring til receptionen på +45 6343 6363 for at få oplyst køkkenets åbningstider. Gæster, der bor på Milling Hotel Park, er velkomne til at bestille room service direkte fra køkkenet til deres værelser.
Desværre kan vi ikke se ud fra vores data om der er en pool hos Milling Hotel Park. Vi anbefaler at ringe til hotellet for at få det afklaret. Telefonnummeret til Milling Hotel Park er +45 6343 6363.
Det bedste kontaktnummer for Milling Hotel Park er +45 6343 6363.
Ja, Milling Hotel Park har Wi-Fi tilgængelig for hotellets gæster.
Udtjekning på Milling Hotel Park er kl. 11:00. Sen udtjekning kan være muligt ved henvendelse til receptionen.
Gennemsnitsprisen for en nat på Milling Hotel Park er for nylig blevet fundet til 947 kr. og kan gå helt ned til 626 kr./nat. Bemærk, at priserne kan blive påvirket af rejsedatoer, værelsestype og tilgængelighed. For at se aktuelle tilbud skal du indtaste dine datoer i formularen ovenfor.
Ja, der er vaskeservice for gæsterne på Milling Hotel Park, Middelfart.